اگر لوله فاضلاب منزل یا محل کار شما دچار گرفتگی شده است اصلاً نگران نباشید تیم لوله بازکنی هشتگرد آماده خدمت رسانی به شماست.
اگر به دنبال شماره لوله بازکنی در هشتگرد هستید ادامه مطلب را بخوانید.

اولویت اصلی در خدمات لوله بازکنی هشتگرد، رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

رعایت کامل نظافت و بهداشت در لوله بازکنی هشتگرد

یکی از موارد مهم برای ما که  توجه ویژه به آن می شود رعایت نظافت و بهداشت در منزل شما حین انجام خدمات می باشد. خوشبختانه همه سرویسکاران ما با ماسک و لباس کار مناسب در محل خدمات حاضر می شوند.  خیلی از مشتریان بدون بررسی و تحقیق با یک شماره لوله بازکنی در هشتگرد تماس می گیرند که هیچ شناختی نسبت به آنها ندارند. متاسفانه در حال حاضر افراد بسیاری بدون تجربه کاری و دانش لازم اقدام به تبلیغات و ارائه خدمات لوله بازکنی می کنند.

"<yoastmark

سرویس کاران ما تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا به بهترین شکل و بدون کثیف کاری گرفتگی لوله فاضلاب منزل شما را برطرف کنند. از آنجا که سرویسکاران لوله بازکنی هشتگرد همگی با خودروی وانت به محل مشتری اعزام می‌شوند دارای فنر های مجزا جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه حمام توالت و یا غیره می باشند و به هیچ عنوان از فنرهای مشترک جهت رفع گرفتگی لوله استفاده نمی شود این در حالی است که در بسیاری از شرکت های خدمات لوله بازکنی سرویس کار با موتورسیکلت به محل کار اعزام می‌شود و تنها از یک فنر مشترک برای بازکردن انواع لوله ها استفاده می کند.
همه ابزار آلات و فنرهای لوله بازکنی هشتگرد هر روز توسط سرویسکاران در کارگاه با سیستم واترجت شستشو داده می‌شود تا کاملاً پاک و تمیز شوند.

سرویسکاران متعهد و خوش اخلاق

اخلاق و برخورد خوب با مشتری یکی دیگر از ارکان اساسی در لوله بازکنی هشتگرد میباشد.زمانی که متخصص لوله باز کن به محل کار یا منزل شما مراجعه می کند آماده پاسخگویی به همه سوالات شما در رابطه با مشکلی که برای شما به وجود آمده است می باشد. افرد لوله بازکن که که جهت رفع گرفتگی فاضلاب به محل شما اعزام میشوند در ابتدای کار علت مشکل بوجود آمده را بطور کامل برای شما شرح میدهند و و با گشاده رویی آماده پاسخگویی به سواالات شما عزیزان میباشند. ضمنا در پایان کار راهکارهای مناسبی جهت اینکه شما در آینده کمتر با چنین مشکلاتی مواجه شوید را ارائه می‌دهند.

لوله بازکنی هشتگرد

اعلام قیمت قبل از انجام خدمات

دقت داشته باشید، با هر شماره لوله بازکنی در هشتگرد که تماس گرفتید حتماً در مورد قیمت و اجرت کار سوال کنید، چرا که بسیاری از افراد سودجو بعد از انجام خدمات لوله بازکنی اقدام به دریافت مبالغ غیرمنصفانه از شما می کنند، پس بهتر است قبل از هر چیز دیگری در ابتدای کار در مورد هزینه و اجرت صحبت کنید و به توافق برسید. شما می توانید قبل از اینکه از ما درخواست سرویس کار بکنید با توضیح مشکل خود به کارشناسان ما از هزینه‌ها و اجرت کار آگاه شوید. در صورتی که شما به سوالات کارشناسان ما با دقت پاسخ دهید ما هم می‌توانیم به شما قیمت دقیق مربوط به اجرت کار را اعلام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button