لوله بازکنی فاضلاب با نام های دیگری مانند فنرزنی فاضلاب و چاه بازکنی هم شناخته میشود. فنرزنی لوله فاضلاب به منظور رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب انجام میپذیرد.

چرا لوله های فاضلاب دچار گرفتگی میشود؟

لوله های فاضلاب در ساختمانها معمولا از جنس پولیکا هستند.البته جنس لوله های فاضلاب میتواند از چدن ، پلی اتیلن و غیره باشد.لوله های فاضلاب به دلایل متعددی میتوانند دچار گرفتگی شوند. بعنوان مثال این گرفتگی میتواند بعلت تجمع رسوبات در مسیر لوله و یا وارد شدن یک جسم خارجی به داخل لوله باشد.معمولا این گرفتگی ها در محل اتصالات لوله ها مثل زانو، سه راهی، سیفون و غیره ایجاد میگرد.

اگر لوله فاضلاب دچار گرفتگی شد چه باید کرد؟

"<yoastmark

زمانی که به هر دلیل لوله های فاضلاب ساختمان دچار انسداد شود، فاضلاب بسمت خروجی هدایت نمیشود و بنابراین شاهد برگشت فاضلاب به داخل ساختمان خواهیم بود.برای برطرف کردن گرفتگی لوله های مسدود شده فاضلاب، شما نیاز به خدمات لوله بازکنی فاضلاب خواهید داشت.

استفاده از اسید لوله بازکن …

افراد بسیاری در مواجه با گرفتگی لوله های فاضلاب اقدام به استفاده از محلول های لوله بازکن و اسید میکنند.لازم به ذکر است که استفاده از محلول های اسیدی جهت برطرف نمودن گرفتگی باعث از بین رفتن چسب اتصالات لوله ها خواهد شد.با از بین رفتن چسب اتصالات لوله ها ، آب از محل اتصالات به بیرون نشت میکند.نشت آب از لوله های فاضلاب باعث ایجاد نم و رطوبت در کف و قسمت های پائینی دیوارهای اطراف محل نشتی میشود. در صورتی که محل نشتی در سقف طبقات آپارتمانی باشد، منجر به ایجاد نم و رطوبت و حتی چکه کردن آب در سقف طبقات پائین میشود.در صورت بروز نشتی در لوله های فاضلاب خسارات زیادی به ساختمان وارد میشود و ترمیم محل نشتی مستلزم هزینه زیاد و سلب آرامش ساکنین خواهد شد.

تماس با خدمات لوله بازکنی فاضلاب

در صورتی که با گرفتگی لوله های فاضلاب در منزل و یا محل کار خود مواجه شدید، جهت جلوگیری از ایجاد هزینه و خسارت بیشتر، بهترین کار تماس با شرکت های خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با تجربه میباشد.بعد از تماس شما با شرکت های خدمات لوله بازکنی فاضلاب، در اسرع وقت سرویسکار به محل شما اعزام میشود.سرویسکاران ما بعد از مراجعه به محل از طریق روش های مختلف که متداولترین آن فنرزنی میباشد، اقدام به رفع گرفتگی مینماید.خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه خسروی هم در سه شهرستان هشتگرد ، نظرآباد ، شهر جدید هشتگرد و آبیک آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت به شما عزیزان میباشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • من مشکل گرفتگی فاضلاب در محل کار خودم داشتم. سرویسکار خیلی سریع اومد و بدون کثیفی کاری، مشکل رو برطرف کرد.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button