قیمت لوله بازکنی در هشتگرد ، نظرآباد و آبیک چقدر است؟

 قیمت لوله بازکنی در هشتگرد ، نظرآباد و آبیک متغیر است و به چند مورد بستگی دارد.

شما میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید و از اجرت لوله بازکنی در هشتگرد ، نظرآباد و آبیک مطلع شوید.


طول مسیر لوله فاضلاب …

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت لوله بازکنی ، طول مسیر لوله فاضلاب که دچار گرفتگی شده، میباشد. معمولا اجرت لوله بازکنی در مورد مسیر لوله های فاضلاب از یک متر تا پانزده متر بصورت یکسان محاسبه میشود. در مورد مسیرهای طولانی تر سرویسکار با مشتری به توافق خواهند رسید.

قطر لوله فاضلاب …

قطر لوله فاضلاب مورد دوم در تعیین اجرت لوله بازکنی در هشتگرد ، نظرآباد و آبیک میباشد. با افزایش قطر لوله های فاضلاب جهت رفع گرفتگی آن باید از فنرهای لوله بازکنی با قطر بیشتر استفاده شود و حتی در مورد لوله های فاضلاب با قطر بیشتر از ۱۰۰ میلیمتر نیاز به استفاده از دستگاه و فنر لوله بازکنی صنعتی با قطر زیاد میباشد. قطر فنر لوله بازکنی با توجه به قطر لوله فاضلاب توسط سرویسکار مشخص میشود. استفاده از فنر لوله بازکنی با قطر بیش از حد ممکن است به لوله ها آسیب برساند و برعکس اگر قطر فنر بیش از حد کوچک باشد، گرفتگی بطور کامل برطرف نخواهد شد.

تاثیرعلت گرفتگی لوله فاضلاب در قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

علت گرفتگی لوله فاضلاب معمولا تجمع رسوبات و لجن در مسیر لوله میباشد. این نوع گرفتگی عمومیت بیشتری دارد و نسبت به عوامل دیگر هزینه کمتری دارد. ممکن است گرفتگی بعلت وجود بتن ، قیر و یا حتی نفوذ ریشه درختان به داخل مسیر لوله فاضلاب باشد که برطرف کردن آن مستلزم کار و زمان بیشتری میباشد و در نتیجه هزینه بیشتری هم خواهد داشت.

تاثیرموقعیت مکانی مشتری در قیمت لوله بازکنی

موقعیت مکانی مشتری مورد آخر تاثیر گذار بر اجرت لوله بازکنی میباشد. قیمت لوله بازکنی در هشتگرد ، نظرآباد و آبیک یکسان بوده و هیچ تفاوت قیمتی وجود ندارد اما هزینه لوله بازکنی در روستاها و شهرک های حومه این شهرها بعلت اینکه مشمول هزینه ایاب و ذهاب میشوند، بیشترخواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button